کشکول کریستال دوپوست سبز ارنست مدل مادلین

8,680,000 تومان

محصول جدید

ARNSTADT Decorative Hand Cut Crystal Bowl - Madlein Collection
کشکول کریستال دوپوست سبز برند ارنست ARNSTADT آلمان، با تراش های زیبای کار دست از مجموعه مادلین

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کریستال ارنست ARNSTADT آلمان

کمپانی ارنست با تولید طیف گسترده ای از کریستال های زیبا، منحصر به فرد و استفاده از تکنیک های به خصوصی در خلق ظریف ترین و درخشنده ترین کریستال ها توانسته شهرت زیادی در جهان پیدا کند. برای اثبات کیفیت محصولات برند ارنست دقیق ترین قوانین استاندارد توسط افراد متخصص روی کریستال های این کمپانی تست و رعایت شده است.

کشکول کریستال دو پوست سبز ارنست مدل مادلین

کشکول کریستال دو پوست ارنست با رنگ سبز زمردی زیبای خود و طرح های گل و برگ های تراشیده شده روی محصول یادآور طراوت و حس و نشاط زندگی است. نقوش و الگوهای سنتی حک شده روی این محصول الهام گرفته از فرهنگ باستانی در اروپا و یونان باستان است، تمامی نقش ها توسط دست هنرمندان مجرب با استفاده از به روز ترین تکنیک ها روی محصول ایجاد شده است که با ایجاد شکست نور طرح های خیره کننده کشکول به زیباترین شکل نمایش داده می شود.

این ظرف به گونه ای خاص در میان دیگر ظروف کریستال خودنمایی می کند و نظر همه ی افراد خوش سلیقه را به خود جلب می کند و بدون شک یکی از بهترین انتخاب ها برای پذیرایی و دکور لوکس منزل شما است.

ست گلدان  از این مجموعه کریستال های دو پوست سبز ارنست نیز در فروشگاه نومان موجود است تا بتوانید زیباترین ست از مجموعه مادلین این برند را به صورت ست 3 تکه در کنار هم در منزل خود داشته باشید.

کریستال دوپوست

تکنیک ساخت کریستال دوپوست نیز مانند کریستال سفید است با این تفاوت که ساخت آن در دو مرحله انجام می شود. به این صورت که ابتدا یک لایه کریستال سفید پرداخته شده و سپس یک لایه کریستال رنگی روی آن را می پوشاند، و به دلیل اینکه این کریستال از 2 لایه تشکیل شده به کریستال دوپوست معروف شده است.

در مرحله آخر طرح های زیبای کریستال روی آن تراشیده می شوند، در این نوع کریستال به دلیل تفاوت رنگ لایه ها با هم طرح تراش های ایجاد شده توسط استادان به زیبایی هرچه تمام تر خودنمایی می کند و جلوه ای بی همتا و چشم نواز به ظرف می بخشد.

کاربرد کشکول کریستال دوپوست سبز ارنست

  • مناسب برای سرو انواع آجیل، شکلات و تنقلات 
  • استفاده به عنوان ظرفی دکوری در ویترین، روی بوفه، کنسول، میز ناهارخوری و ...

برای آشنایی با نحوه صحیح شستشو و نگهداری از ظروف کریستال می توانید به بلاگ زیر مراجعه کنید.

شستشو و نگهداری ظروف کریستال

ارنست
آلمان
کریستال
16 × 26 سانتیمتر
23 سانتیمتر
پذیرایی و دکوری
گود
کریستال
9 سانتیمتر
9 سانتیمتر

محصولات مشابه