گلدان کاپی کریستال طلاکوب بوهمیا مدل Saint Louis

1,085,000 تومان

محصول جدید

Bohemia Gold Decorated Crystal Vase - 24%PBO

گلدان پایه دار کریستال با لبه ی  مات  طلاکوب شده از برند بوهمیا Bohemia

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

گلدان کریستال بوهمیا

اگر شما به دنبال جلب توجه به سبک کلاسیک و در عین حال مجلل و منحصر به فرد هستید، گلدان کریستال بوهمیا یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود که این گلدان زیبای خوش تراش و طلاکوب را به صورت جفت می توانید از مجموعه نومان فراهم کنید تا بر روی کنسول، میز پذیرایی و همچنین بوفه خود به صورت تقارن جذابیت و جلوه ی فضای مورد نظر شما را چندین برابر کند.

گلدان کریستال بوهمیا 24 % در اشکال مختلف با تراش های ظریف متفاوت برای تمام سلیقه ها در مجموعه ی نومان قابل سفارش است. شما نه تنها از این گلدان پایه دار به عنوان گلدان گل های زیبا، بلکه به عنوان یک عنصر دکوری مستقل نیز می توانید استفاده کنید. گلدان های استوانه ای Bohemia برای هر نوع گل مناسب است، فقط در انتخاب اندازه ی مناسب آن باید دقت و توجه داشته باشید.

شما با گلدان پایه دار کریستال طلاکوب می توانید چیدمان گل های زیبا ی خود را برجسته کنید و با لبه های طلاکوب کاری شده ی مات این مدل Saint Louis جذابیت فضا را دو چندان کنید.

پایه دار و طلاکوب

این گلدان طلاکوب طرح Saint Louis با دارا بودن پایه، کاربردی راحت را به همراه آورده و این پایه ی کریستالی باعث شده جدا از شکل کشیده ی خود، ارتفاع مناسبی با سطح داشته باشد و این امر بر افزایش جلوه ی هرچه بیشتر این گلدان کاپی کریستال طلاکوب افزوده است.

طلاکوب کاری بر روی دهانه ی این گلدان به صورت مات و داخل براق بوده و همچنین بخش هایی از پایه را در بر گرفته است و توانسته تکمیل کننده ی تراش های ظریفش شود و زیبایی و ارزش این گلدان را افزایش دهد.

بوهمیا
چک
کریستال
قرار دادن گل و دکوری
10 سانتیمتر
طلاکوب
18 سانتیمتر
30 سانتیمتر
15 سانتیمتر

محصولات مشابه