تابلو نقاشی ایتالیایی 100 × 132 طرح Paradise

4,100,000 تومان

محصول جدید

تابلو نقاشی ایتالیایی رنگ روغن روی بوم تماما کار دست

با منظره ای بهشتی از گل ها و نمایی از دریا، شناسنامه دار 

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تابلو در دکوراسیون 

دیوار ها جز سطوح اصلی هر فضایی به شمار می روند، زیرا هم در بر گیرنده حجم زیادی از کل فضا هستند و هم بیشتر از کف و سقف در معرض دید قرار می گیرند. برای مثال شخصی که وارد فضایی می شود در بدو ورود دیوار روبروی درب را می بیند پس دکور کردن این فضا ها و خالی نگذاشتن آن ها تاثیر مثبت زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل شما خواهد داشت. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای تزئین دیوار ها تابلو ها هستند.

همچنین می توانید با قرار دادن تابلو های بزرگ روی کنسول ها به جای آینه، سبکی جدید را در دکور منزل خود ایجاد کنید و با استفاده از گل ها، شمعدان و لوازم دکوراتیو روی کنسول در کنار تابلو نقاشی زیبایی خاص و بی همتایی به فضا ببخشید.

تابلو ایتالیایی طرح بهشت

به راستی که هنر دست هنرمند ایتالیایی این اثر تصویری از زیبایی و شکوه وصف ناپذیر را در این قاب برای ما به نمایش گذاشته است. طرحی پر از گلهای زیبا با ستون های پوشیده شده از گل در تراسی دلگشا با منظره ای از دریایی آبی که قایق ها در آن در حال حرکتند و نمایی از کوه ها در دور دست و آسمانی آبی و زیبا که حس آرامش خاصی را به بیننده منتقل می کند. برجستگی های رنگ روغن روی تابلو کاملا قابل لمس و دیدن است و قاب چوبی طلایی این محصول جلوه ای آنتیک و لوکس به نقاشی بخشیده که زیبایی اثر را به صورت کامل نشان می دهد.

ویژگی های تابلو نقاشی Paradise

  • دارای شناسنامه ( certificate )  ایتالیایی نصب شده پشت تابلو
  • قاب تماما چوبی تراشیده شده
  • نقاشی رنگ روغن روی بوم پارچه ای کار دست
  • سایز با قاب : 100× 132سانتیمتر
  • سایز بوم : 90 × 121 سانتیمتر
  • مناسب برای نصب بر روی دیوار و روی کنسول 
ایتالیا
100 × 132 سانتیمتر
دکوری و دیواری
مستطیل
رنگ روغن روی بوم
چوب

محصولات مشابه