تابلو نقاشی رنگ روغن 72 × 92 طرح فرانسوی 2

4,560,000 تومان

محصول جدید

تابلو رنگ روغن روی بوم با طرح زیبا و دلنشین با قاب کرم طلایی آنتیک

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تابلو نقاشی طرح فرانسوی 

تابلو نقاشی ها به دلیل وجود طیف گسترده ای از رنگ ها، یکی از چشم گیر ترین عناصر در انواع دکوراسیون چه مدرن چه کلاسیک به شمار می روند.

تابلوی طرح فرانسوی فوق به دلیل نقاشی تاثیر گذار خود، جدا از رنگ های جذاب و گرم آن، این تابلو را به یک قاب پر معنی و پر از حس خوب تبدیل کرده است. در این تابلوی رنگ روغن شما شاهد حس زیبای مادرانه می باشید که با لبخند بسیار دلنشین همراه است و نگاهی که مملو از محبت و انرژی بوده و کودکی که زیر سایه ی این موهبت ها در آرامش کامل به خواب رفته است.

توجه نقاش این اثر زیبا به جزئیات، باعث شده تا احساس و گرمای موجود در این نقاشی به بیننده منتقل شود و هر بیننده ای را مجذوب خود سازد.

تاثیر تابلو در دکوراسیون

کاملا مشهود است که تابلو ها در جلوه بخشیدن به منازل نقش مهم و در واقع اساسی را ایفا می کنند. تابلو های نقاشی چه چاپی باشند و چه از رنگ در تکنیک های مختلف ساخته شده باشند، می توانند هر مکان را از آن خود کرده و باعث انتقال حس آن طرح به فضای پیرامون خود شوند.

این تابلو به دلیل نمایش فضایی کلاسیک در تصویر نقاشی خود، هماهنگی بسیار موزونی با چیدمان و دکوراسیون کلاسیک داشته و یکی از  پر طرفدار ترین نقاشی های مجموعه نومان واقع شده است.

عمودی بودن تابلو نقاشی رنگ روغن فوق برای دیوار های کوتاه بسیار مناسب است و باعث می شود دیوار بلندتر از آنچه هست به نظر بیاید و شما با نور پردازی مناسب می توانید تاثیر تابلو در دکوراسیون مورد نظر را دو چندان کنید. شما می توانید این تابلو را روی کنسول یا در پشت آن روی دیوار  نصب کنید.

ویژگی های تابلو نقاشی رنگ روغن طرح فرانسوی 2 

  • دارای بافت رنگ روغن 
  • دارای قاب PVC و رنگ کرم طلایی آنتیک
  • مناسب برای استفاده دیواری و دکوری 
  • مناسب برای هدیه دادن به افراد خوش ذوق
  • سایز بوم : 53.5 × 73.5 سانتیمتر 
  • سایز با قاب :  72 × 92 سانتیمتر

شما برای مطالعه مطالبی در خصوص دکوراسیون کلاسیک می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

سبک ماندگار کلاسیک

ایتالیا
72 × 92 سانتیمتر
دکوری و دیواری
مستطیل
رنگ و روغن روی بوم

محصولات مشابه