تابلو نقاشی ایتالیایی 47 × 57 چهره 1

985,000 تومان

محصول جدید

تابلو نقاشی ایتالیایی رنگ روغن روی بوم طرح چهره هنر دست دارای شناسنامه نصب شده پشت محصول

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تابلو ایتالیایی

این تابلو ایتالیایی زیبا با به تصویر کشیدن چهره ی جذاب بانویی مهربان که دارای نگاهی خیره کننده است، انتخابی مناسب برای استفاده در منازل و حتی مکان های عمومی محسوب می شود. این نقاشی که تماما کار دست است با آرامشی که داراست این حس را به هر بیننده ای انتقال می دهد و هنرمند این اثر با مهارت بالا در این مسیر موفق بوده و توانسته به صورت هر چه تمام تر این تابلو ایتالیایی را برای هر دیواری مناسب و قابل استفاده کند.

تابلو ایتالیایی فوق دارای شناسنامه ی اثر می باشد و این ویژگی باعث شده که به عنوان هدیه ای ارزشمند برای عزیزانتان به شمار بیاید.

نقاشی رنگ روغن بر روی بوم

تابلو ها همیشه مورد توجه همگان بوده اند و امروزه بخش عظیمی از دکوراسیون را به خود اختصاص داده اند که نقاشی روی بوم که پر از رنگ ها و بافت رنگ روغن است یکی از زیباترین ها و پر طرفدارترین ها محسوب می شود.

نقاشی روی بوم در سایز ها و طرح های گوناگون در بازار موجود است که مجموعه ی نومان با گرد هم آوری انواع این تابلو های جذاب  و خیره کننده در تلاش است که حس خوب را برای فضای مورد نظر شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

نصب تابلو

یکی دیگر از دغدغه های رایج مرتبط با نصب تابلو می باشد. کافی ست با در نظر گرفتن فضای خالی دیوار، سایز تابلوی مناسب تان را برای نصب بر روی دیوار انتخاب کنید.

باید در نظر داشته باشید که اگر دیوار کوتاه باشد بهتر است تابلو های عمودی نصب شود. شما به راحتی با یک نور پردازی دقیق و مناسب می توانید جلوه ی اثر هنری را در فضای دکوری خود دو چندان کنید و از نصب تابلو بسیار لذت ببرید.

این تابلوی زیبا را جدا از نصب روی دیوار می توانید بر روی کنسول نیز استفاده کنید. 

ویژگی های تابلو نقاشی چهره

  • دارای شناسنامه و certificate ایتالیایی در پشت تابلو
  • قاب تماما چوبی تراشیده شده
  • نقاشی رنگ روغن روی بوم (پارچه) 
  • کار دست هنرمند ایتالیایی
  • سایز با قاب : 47 × 57  سانتیمتر
  • سایز بوم : 30 × 40 سانتیمتر ( بیضی )
  • مناسب برای نصب بر روی دیوار و روی کنسول 
ایتالیا
47 × 57 سانتیمتر
دکوری و دیواری
مستطیل
رنگ روغن روی بوم
چوب

محصولات مشابه