تابلو نقاشی 75 × 120 طرح اشرافی 2

4,890,000 تومان

محصول جدید

تابلو نقاشی رنگ روغن روی بوم با قاب کرم طلایی طرح آنتیک و تماما نقاشی کار دست

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تابلو در دکوراسیون

هر فردی در بدو ورود به هر مکانی به صورت ناخود آگاه به تابلو ها یا فضایی که رنگ بیشتری در دکور آن استفاده شده باشد جذب می شود، حال در نظر داشته باشید نقش تابلو در  دکوراسیون کلاسیک  یا مدرن منزل و حتی محیط های عمومی به چه میزان حائز اهمیت و تاثیرگذار است.

تابلوی فوق کاری بسیار زیبا و دارای طرحی اشرافی و کلاسیک می باشد و با توجه به جزئیات و ظرافت موجود در این اثر که کار دست هنرمندی خلاق می باشد، یک انتخاب مناسب برای جلوه بخشیدن به فضای دکور شما عزیزان است.

تابلو ها در طرح ها و رنگ های متنوعی قابل دسترسی می باشند و مجموعه ی نومان با در نظر گرفتن سلایق شما همراهان همیشگی در تلاش است این بخش را گسترش دهد و انواع تابلوها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تابلو طرح اشرافی

تابلو نقاشی فوق با طرحی اشرافی، تصویر یک بزم صمیمی را به نمایش گذاشته است که در آن به دلیل استفاده از رنگ روغن و دارا بودن بافت و به کار گیری از رنگ های متنوع و دلنشین، این تابلو طرح اشرافی را به یک انتخاب جذاب برای دیوارهای مختلف و همچین جهت قرارگیری بر روی کنسول ها، بدل کرده است.

هنرمند خوش سلیقه ی این اثر با دقت بر جزئیات که با هر بار نگاه کردن به تابلو، توجه مخاطب را به نکته ای جدید و گیرا جذب می کند، از طرح های فرش و لباس ها گرفته تا گل های ریز به کار رفته در لباس و فضا و همچنین حس درون چهره ها که نشانگر شادی و صمیمیت بین افراد این جمع است، سعی داشته تا در کمال زیبایی طرحی اشرافی را به تصویر بکشد.

ویژگی های تابلو شمشی طرح اشرافی 2

  • دارای قاب شمشی از جنس pvc فشرده به رنگ کرم طلایی آنتیک
  • دارای برجستگی های بافت رنگ روغن
  • مناسب برای نصب دیواری و قرار دادن بر روی کنسول
  • سایز با قاب :  75 × 120 سانتیمتر
  • سایز بوم :  55 × 100 سانتیمتر
ایتالیا
75 × 120 سانتیمتر
دکوری و دیواری
مستطیل
رنگ روغن روی بوم
PVC فشرده

محصولات مشابه