گلدان کریستال دوپوست بنفش بوهمیا

1,950,000 تومان

محصول جدید

گلدان کریستال دوپوست بوهمیا به رنگ بنفش درخشان و زیبا و تراش های ظریف تماما کار دست

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کریستال دو پوست

همانطور که از اسمش پیداست مراحل آماده سازی ظروف دو پوست در 2 مرحله انجام می شود. مرحله اول مانند آماده سازی کریستال 24 درصد سفید پیش رفته و در مرحله بعد لایه رنگی کریستال روی ظرف سفید را می پوشاند و گداخته می شود. به این ترتیب این ظروف شامل 2 لایه یا همان پوسته هستند و این امر ارزش آن ها را بالا تر می برد. ظروف دوپوست در رنگ های متنوع تولید می شوند که رنگ بنفش یکی از گرم ترین و زیباترین محصولات این مجموعه به شمار می رود.

تراش گلدان دو پوست بنفش

تمامی تراش های گلدان دو پوست بوهمیا توسط دستان هنرمند تراشکاران زبده در این کمپانی ایجاد شده است. تراش های ظریف ایجاد شده روی پوسته بنفش گلدان که باعث نمایان شدن لایه سفید زیر تراش ها می شود و با عبور نور از میان این تراش ها شکست نوری بی نظیر ایجاد شده و طرح و رنگی خیره کننده را به ارمغان می آورد. دهانه این گلدان نیز به صورت تاج تراش خورده که باعث شکیل تر شدن این محصول شده است. این محصول به گونه ای آنتیک و چشم نواز است که نظر همه را به خود جلب می کند.

تصور قرار گرفتن گل های زیبا و زنده درون گلدانی با رنگ بنفش و تراش های دلربا هم بسیار دلپذیر است، چه بسا داشتن چنین گلدان زیبایی در دکور منزل بسیار دلنشین تر از تصور آن است.

همچنین می توانید با خرید کاسه سه پایه ست این گلدان، ترکیبی زیبا در ویترین منزلتان داشته باشید تا چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند.

کاربرد گلدان دوپوست لوزینگ :

  • مناسب برای قرار دادن گل
  • مناسب به عنوان ظرفی دکوری در ویترین منزل 
  • مناسب به عنوان هدیه ای ارزنده

برای آشنایی بیشتر با ظروف کریستال و روش نگهداری از آن ها مطالعه بلاگ های زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

شستشوی ظروف کریستال

نکاتی درباره ظروف کریستال

بوهمیا
چک
کریستال
دکوری و قرار دادن گل
28 سانتیمتر
30 سانتیمتر
16 سانتیمتر

محصولات مشابه