ترمه 5 تکه حسینی یزد طرح شاه عباسی کد 833

815,000 تومان

محصول جدید

سرویس کامل رومیزی 5 تکه ترمه حسینی یزد طرح شاه عباسی کد 833 با تراکم 5 رنگ

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ترمه حسینی یزد

ترمه از دیرباز در ایران با ترکیبی از اصالت و ظرافت طراحی در بافت خود از اقلام ارزشمند در خانه هایمان به حساب می آید، و در سایر کشور ها دارای طرفداران بسیاری می باشد. با پیشرفت تکنولوژی صنعت ترمه بافی برای حفظ اصالت خود همگام با مدرنیته شدن و استفاده از دستگاه های روز برای حفظ ظرافت بخش هایی از تولید را به دست توانگر تولید کنندگان می سپارد.

ترمه حسینی یزد، شناسنامه و تاریخ تولید آن بر روی پارچه بافته می شود.

طرح شاه عباسی ترمه حسینی یزد

این طرح زیبا با الهام گیری از فرش و گلهای شاه عباسی طراحی و بافته شده و در مرکز آن ترنج شاه عباسی مزین با بته های برگی و قهر و آشتی وشاخه های مارپیج و پیچک های در هم تنیده  است. یکی از ویژگی های در خور توجه این طرح حاشیه اسلیمی آمیخته با بته و پیچک های کوچک است که در چهار گوشه کار قرار گرفته و در مرکز آن یک بته خرقه ای زیبا، مناسب با فضای طرح خودنمایی میکند. جدای از حاشیه های چهار گوشه کار حاشیه ای قاب گونه دور تا دور این باغستان پرگل و بته را فرا گرفته است. به راستی طرح شاه عباسی، عروس طرح های 5 رنگ و یکی از زیباترین باغها در بهشت ترمه حسینی یزد است.

موارد استفاده

رنگ‌های زیبا و ظرافت بافت این رومیزی در نگاه اول نظرها را به خود جلب می‌کند. «سرویس کامل رومیزی طرح شاه عباسی» ساخته‌ ی ترمه حسینی یزد و شامل پنج تکه است؛ یک رانر ناهارخوری مخصوص میز ناهارخوری به ابعاد 50*160 ، یک رانر برای میز پذیرایی به ابعاد 50*100 و دو عدد رانر کوچک برای میزهای عسلی به ابعاد 50*30 و یک عدد رومیزی 1*1 مخصوص میز خاطره، رو اپنی و سایر تزیینات. 

ترمه حسینی یزد
ایران
سرویس کامل پذیرایی
ابریشم ویسکوز
5 رنگ
قرمز بدون زر بافت
ساتن تافته درجه یک
مغزی دوزی

بسيار زيبا بود. تنوع رنك هم داره ؟ ًتشكر

محصولات مشابه