ترمه 1×1 حسینی یزد طرح شاهکار کد901

310,000 تومان

محصول جدید

رومیزی ترمه مربع 1*1 طرح شاهکار با رنگ زمینه قرمز و دارای تراکم رنگی 8 رنگ

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ترمه حسینی یزد

ترمه از دیرباز در ایران با ترکیبی از اصالت و ظرافت طراحی در بافت خود از اقلام ارزشمند در خانه هایمان به حساب می آید، و در سایر کشورها نیز دارای طرفداران بسیاری می باشد. با پیشرفت تکنولوژی صنعت ترمه بافی برای حفظ اصالت خود همگام با مدرنیته شدن و استفاده از دستگاه های پیشرفته برای حفظ ظرافت بخش هایی از تولید را به دست توانگر تولید کننده گان می سپارد.

شناسنامه و تاریخ تولید ترمه حسینی یزد بر روی پارچه آن بافته می شود و به عنوان شناسنامه و اصالت کار محسوب می گردد.

طرح شاهکار ترمه حسینی یزد

در مرکز این طرح 8 رنگ، یک ترنج هشت برگ که از درون با چهار بته جقه و انواع گلهای بهاری آراسته شده، در اطراف ترنج میانی و در متن طرح، انواع بته های بادامی، برگی و برهم سوار بر روی پیچک های اسلیمی کوچکی جای گرفته و همین امر پس زمینه واضح و خلوتی را ایجاد کرده است. در چهار گوشه این طرح چهار بته جقه بزرگ که ترکیبی است از بته های خرقه ای، مادر و فرزند و شاخ گوزنی، قرار گرفته است. در حاشیه بزرگ، بته جقه های بزرگ پشت به هم با بته های سوار در درون بته های بزرگ دیده می شود که در دو طرف این بته ها، کج بته های قهر و آشتی قرارگرفته است. ترکیب انواع بته جقه ها در این طرح باعث بوجود آمدن نقوش زیبا و متناسب با نام طرح شده که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

موارد استفاده

رومیزی، رو اپنی، قاب و سایر تزیینات به ابعاد 1*1

اگر به هنرهای سنتی ایرانی علاقه دارید یا حتی میزی ساده در خانه دارید و د‌ل‌تان می‌خواهد تنوعی چشمگیر در دکوراسیون منزل‌تان ایجاد کنید، یک رومیزی ترمه می‌تواند شما را در این راه یاری رساند.

ترمه حسینی یزد
ایران
ترمه
100 × 100 سانتیمتر
رو میزی، رو اپنی، قاب کردن
مربع
ابریشم ویسکوز
8 رنگ
قرمز
ساتن تافته درجه یک
مغزی دوزی

محصولات مشابه