میوه خوری کریستال دوپوست سبز بوهمیا

3,985,000 تومان

محصول جدید

Bohemia Exclusive Colored Crystal Footed Bowl - Emerald Green

میوه خوری پایه دار کریستال بوهمیا با رنگ سبز زمردی و چشم نواز

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

میوه خوری کریستال 

میوه خوری کریستال یکی از ظروف پر کاربرد در سرو و پذیرایی محسوب می شود که برند Bohemia توانسته سالها با تنوع در ساخت انواع ظروف در سایز، طرح، رنگ و تراش ظریف برای جلوه بخشیدن به منازل زیبا پسندان سخنی برای گفتن داشته باشد.

این میوه خوری کریستال دو پوست با دارا بودن پایه، پذیرایی را آسان نموده و به جلوه خود در ویترین دکوری و میز پذیرایی افزوده است.

همیشه تراش های کریستال نظر بیننده را به خود جلب می کند، که این میوه خوری نه تنها تراش خیره کننده ای دارد، بلکه با رنگ سبز زمردی، جذابیت خود را دو چندان نموده است. 

کریستال دو پوست

کریستال دو پوست از دو لایه کریستال ذوب شده ساخته شده که یک لایه رنگی در قسمت بیرونی و یک لایه روشن در داخل را در بر گرفته است، سپس لایه بیرونی با دست تراش خورده می شود تا لایه ی روشن زیر آن نمایان شود.

باید در نظر داشته باشید که رنگ به کریستال مذاب اضافه می شود و سپس هر قطعه دوباره دمیده می شود پس قاعدتا پروسه ی تولید کریستال دو پوست نسبت به کریستال شفاف،  زمان بر تر و نیازمند مهارت بیشتری می باشد و به همین خاطر به ارزش آن افزوده می گردد.

تراش دست

این میوه خوری کریستال دوپوست سبز بوهمیا ساخته شده توسط تراش دست می باشد، لبه ی شکل گل این ظرف با تراش دست، زیبایی گل ها را تداعی کرده است.

شما شاهد یک اثر هنری می باشید که سازنده های ماهر با در نظر داشتن شکل، تراش دست، شفافیت، ظرافت و رنگ که تماما کار دست حرفه ای ترین خالقین ظروف کریستال دو پوست بوهمیا می باشد، توانسته اند این اثر را به منازل خوش سلیقه ها هدیه دهند.

تراش دست این میوه خوری و رنگ جذاب سبز زمردی در مقابل نور یک تلالو بی نظیر را به نمایش می گذارد و بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد.

شما می توانید این میوه خوری کریستال دوپوست سبز بوهمیا را در کنار گلدان های همین تراش و رنگ ست کنید.

برای مشاهده گلدان ها به لینک زیر مراجعه کنید.

گلدان کریستال دوپوست سبز بوهمیا

بوهمیا
چک
کریستال
20.5 سانتیمتر
پذیرایی و دکوری
گود
9 سانتیمتر
9 سانتیمتر
29 سانتیمتر

محصولات مشابه