کاسه گود کریستال پلاتین بوهمیا مدل قلب

محصول جدید

کاسه گود پایه دار بوهمیا Bohemia، پلاتین سندپلاست شده ، مدل قلب با تراش Pk 

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

کاسه گود کریستال

ظروف پذیرایی همیشه با در نظر گرفتن زیبایی چشم گیر و البته کارایی آن تهیه می شود، کاسه گود کریستال Bohemia یکی از آن ظروف جذاب و کاربردی می باشد که برای سرو میوه و همین طور آجیل مورد استفاده قرار می گیرد.

کاسه گود کریستال پلاتین با دارار بودن پایه ی کریستالی خود باعث شده پذیرایی را برای شما عزیزان راحت تر کند و با ایجاد اختلاف ارتفاع با دیگر ظروف دکودی در ویترین یا میز پذیرایی به جلوه خود افزوده است.

به دلیل عمق نسبتا گود این ظرف، شما با خلاقیت در نوع کاربرد این کاسه گود کریستالی می توانید دایره ی سرو را گسترش دهید و از این کریستال جذاب برای سرو انواع خوراکی ها استفاده کنید.

پلاتین سند پلاست شده 

کاسه گود کریستال پلاتین بوهمیا که از زیر مجموعه ی پلاتین سند پلاست شده ی Bohemia می باشد و زیبایی این ظرف با لبه های پلاتین مات و براق، که به صورت سند پلاست تهیه شده چشم هر بیننده را به خود جلب می کند.

مدل قلب

همان طور که در تصویر مشاهده نموده اید، دهانه ی پلاتین شده ی این کاسه گود کریستال به صورت قلب می باشد، که برند بوهمیا این محصول را از دیگر مدل ها به نوبه ی خود متمایز نموده و مدل قلب خود را به نمایش گذاشته است. این کاسه گود کریستال مدل قلب شامل آبکاری پلاتین و تراش های ظریف و ماهرانه PK که تماما توسط دست هنرمندان ماهر بوهمیا بوده و این ظرف را به یکی از بهترین و زیباترین ظروف پذیرایی و دکوری تبدیل کرده است.

برای آشنایی با روش صحیح شستشو و نگهداری از ظروف کریستال می توانید بلاگ زیر را مطالع کنید.

شستشو و نگهداریی از ظروف کریستال

بوهمیا
چک
کریستال
25 سانتیمتر
پذیرایی و دکوری
کریستال
10 سانتیمتر
پلاتین
16 سانتیمتر
25.5 سانتیمتر

محصولات مشابه