فنجان کریستال پلاتین بوهمیا مدل قلب

2,350,000 تومان

محصول جدید

فنجان 6 عددی کریستال بوهمیا Bohemia مدل قلب
با تراش های PK و لبه های مات و براق پلاتین سند پلاست شده

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

فنجان کریستال

نوشیدن چای، به یک عادت روزانه بدل شده که آداب سرو چای به مرور مورد توجه قرار گرفته است. با داشتن فنجان کریستال، خیال شما از این دغدغه های سرو کمی آسوده می شود. 

برند Bohemia با ساخت فنجان کریستال پلاتین خود با تراش های ظریف و ماهرانه ی که تماما کار دست هنرمندان این کریستال سازی است، توانسته لذت در نوشیدن چای را برای شما عزیزان دو چندان کند. دسته ی فنجان کریستال پلاتین بوهمیا با تراش های بجا، طوری طراحی شده که به راحتی می توانید چای خود را بنوشید. کریستال استفاده شده در ساخت تمام این مجموعه و فنجان کریستال طرح قلب از کریستال  24 % می باشد که یکی از بارز ترین عنصر در تولید یک ظرف مرغوب محسوب می شود. 

مدل قلب

فنجان کریستال پلاتین بوهمیا با مدل قلب و لبه های پلاتین شده خود زیبایی یک فنجان را دو چندان نموده است.ظروف بوهمیا دارای یک مجموعه به نام مدل قلب است که دهانه ی تمام این مجموعه به شکل زیبای قلب می باشد که این دهانه با پلاتین سند پلاست شده است و این مدل قلب را با پلاتین های مات و براق خود به کریستال های جذاب و خیره کننده تبدیل کرده و این مجموعه مدل قلب را از دیگر محصولات خود متمایز کرده.
باید در نظر داشت که تراش های ظریف این فنجان مدل قلب به گونه ای ست که زینت بخش میز پذیرایی و ویترین دکوری شما عزیزان می شود و با ایجاد شکست نور، زیبایی فضا را دو چندان می کند.

برای آموزش شستشو و رسیدگی درست از ظروف کریستال می توانید به لینک زیر مراجع نمایید.

روش شستشوی ظروف کریستالی

بوهمیا
چک
کریستال
8 سانتیمتر
سرو نوشیدنی و دکوری
پلاتین
6.5 سانتیمتر
8 سانتیمتر

محصولات مشابه