کشکول کریستال و سنگ طرح ملودی

3,090,000 تومان

محصول جدید

کشکول کریستال شامپاینی با پایه های برنز و سنگ مشکی رنگ جذاب و گیرا

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کشکول کریستال

اگر به دنبال ظرفی شکیل و جذاب هستید، می توانید اول به کشکول کریستال فکر کنید. کشکول کریستال یکی از ظروف دکوری و پذیرایی است که از دیرباز به عنوان یک محصول با ارزش و کاربردی مورد استفاده بوده است. کشکول کریستال شامپاینی با تراش زیبا و لبه های مات خود زینت بخش میز پذیرایی و همچنین فضای دکوری شما عزیزان می باشد.

برند بوهمیا Bohemia با استفاده از کریستال مرغوب 24% در ساخت این کشکول و در نظر گرفتن زیبایی و مجلل بودن این ظرف، توانسته بار دیگر در بین طرفداران خود خوش بدرخشد. 

پایه برنز و سنگ

این کشکول کریستال رنگ شامپاینی با دارا بودن پایه برنز و سنگ گرانیت خود که رگه های سفید در سنگ آن نمایان است، توانسته بر زیبایی و جذابیت این کشکول بیافزاید و به عنوان یک محصول پر طرفدار با ترکیبی از کریستالی و برنز، در بین علاقمندان به ظروف دکوری و تزیینی  شناخته شود.

تراش 

تراش در کریستال ها همیشه حائز اهمیت بوده، که این کشکول کریستالی و پایه برنزی با تراش های ظریف انگشتی خود جای هیچ تردیدی را در انتخاب این محصول جذاب باقی نگذاشته است.

تراش کشکول طرح ملودی به دلیل ظریف بودن و پی در پی بودن آن باعث شده درخشش و تلالو خاصی را به نمایش بگذارد و این محصول را از سایر محصولات مشابه دیگر متمایز کند.

کاربرد کشکول کریستال و سنگ ملودی

  •  ظرفی فوق العاده زیبا، شیک و کاربردی جهت سرو آجیل و شکلات

  •  ظرفی دکوری روی میز، کنسول و داخل ویترین

مجموعه نومان برای هماهنگی بیشتر این کشکول کریستال و سنگ با فضای دکوری، یک جفت شمعدان کریستالی با پایه برنز و سنگ برای شما عزیزان فراهم آورده است.

برای مشاهده شمعدان کریستال و سنگ طرح ملودی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شمعدان کریستال و سنگ طرح ملودی

کریستال
30 × 17 سانتیمتر
32 سانتیمتر
پذیرایی و دکوری
سنگ و برنز
10 سانتیمتر

محصولات مشابه