کشکول کریستال پلاتین بوهمیا مدل قلب سایز 26

2,295,000 تومان

محصول جدید

کشکول کریستال بوهمیا Bohemia طرح قلب، با تراش پرکار پی کی PK و لبه های پلاتین سندپلاست شده

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کشکول کریستال

کشکول کریستال یکی از ظروف پرطرفدار برای سرو و دکوری محسوب می شود که از دیرباز در منازل می درخشد. کشکول کریستال 24 % پلاتین سند پلاست شده بوهمیا Bohemia، محصول مناسبی برای سرو انواع آجیل، شکلات و دیگر تنقلات و همچنین مناسب برای جلوه بخشیدن میز پذیرایی و دکوری در ویترین، بوفه و سایر فضاهای منازل به شمار می آید. تراش زیبا و خاص این محصول که تماما کار دست هنرمندان برند Bohemia می باشد، این کشکول کریستال را از سایر محصولات مشابه دیگر متمایز کرده است.

پلاتین سند پلاست شده 

این کشکول که از زیر مجموعه ی پلاتین سند پلاست شده ی بوهمیا می باشد، زیبایی خود را با لبه های پلاتین مات و براق، که به صورت سند پلاست تهیه شده دو چندان می کند.

پلاتین سند پلاست شده و همینطور طلاکوب کاری شده، به ظروف کریستال نما و جلوه ی خاصی بخشیده و باعث شده تا ظروف کریستال از ارزش بیشتری برخوردار شود.

مدل قلب

مجموعه نومان با فراهم کردن تمام سرویس پذیرایی و دکوری مدل قلب، انتخاب و همچنین گرد هم آوری این ظروف خیره کننده پلاتینی مدل قلب را برای شما عزیزان آسان نموده است.

مدل قلب لبه های این مجموعه کریستالی با پلاتین های مات و براق، همان طور که در متن فوق گفته شد، می تواند درخشش خاصی به سرو و پذیرایی و همچنین دکوری منازلتان ببخشد و شما را در یک پذیرایی مجلل همراهی کند.

کاربرد کشکول کریستال پلاتین

  •  ظرفی فوق العاده زیبا، شیک و کاربردی جهت سرو آجیل و شکلات
  •  ظرفی دکوری روی میز، کنسول و داخل ویترین
این کشکول در سایز 30 نیز موجود می باشد که شما با کلیک بر لینک زیر می توانید آن را مشاهده نمایید.
کشکول کریستال پلاتین بوهمیا مدل قلب سایز 30
بوهمیا
چک
کریستال
26 × 15 سانتیمتر
22 سانتیمتر
پذیرایی و دکوری
قلب
10 سانتیمتر
پلاتین
8 سانتیمتر

محصولات مشابه