آجیل خوری کریستال شامپاینی بوهمیا طرح ملودی

2,250,000 تومان

محصول جدید

آجیل خوری پایه دار شامپاینی لبه مات برند بوهمیا Bohemia طرح ملودی، کریستال 24 درصد

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

آجیل خوری کریستال

یکی از ظروفی که در سرو و پذیرایی بسیار مورد توجه قرار می گیرد، آجیل خوری می باشد که برند بوهمیا Bohemia انواع آجیل خوری کریستال را برای علاقه مندان به ظروف دکوری و پذیرایی کریستالی فراهم آورده است. آجیل خوری کریستال طرح ملودی با رنگ شامپاینی خود بر زیبایی این محصول افزوده و باعث شده تراش جذاب انگشتی این آجیل خوری کریستال بوهمیا بیشتر چشم نواز شود.

آجیل خوری کریستال شامپاینی با لبه ی تاج مانند خود که به صورت مات تراش خورده، یکی از محصولاتی ست که مورد استقبال خریداران خوش سلیقه قرار گرفته است و جلوه بخش میز پذیرایی و همچنین ویترین و کنسول منازل به عنوان کریستال دکوری شده است.

تراش 

تراش در کریستال ها همیشه حائز اهمیت بوده، که این آجیل خوری کریستالی با تراش های ظریف انگشتی خود جای هیچ تردیدی را در انتخاب این محصول جذاب باقی نگذاشته است.

تراش آجیل خوری طرح ملودی به دلیل ظریف بودن و پی در پی بودن آن باعث شده درخشش و تلالو خاصی را به نمایش بگذارد و این محصول را از سایر محصولات مشابه دیگر متمایز کند.

کریستال 24 درصد

برند بوهمیا Bohemia با استفاده از کریستال 24 درصد در ساخت این آجیل خوری و در نظر گرفتن زیبایی و مجلل بودن این ظرف، توانسته بار دیگر در بین طرفداران خود خوش بدرخشد.

کریستال 24 درصد به دلیل وجود سرب نسبت به ظروف مشابه کریستالین و بلور سنگین تر هستند.

شما برای آگاهی بیشتر از کریستال 24 درصد و تنوع آن می توانید به بلاگ زیر مراجعه نمایید.

ظروف کریستال و هر آنچه نیاز است بدانید.

بوهمیا
چک
کریستال
24.5 × 24.5 × 21.5 سانتیمتر
21.5 سانتیمتر
پذیرایی و دکوری
زیر دمای 40 درجه
گود
10سانتیمتر
10 سانتیمتر
20 سانتیمتر

محصولات مشابه