سینی دست ساز ایتالیایی مدل گرد

محصول جدید

Antique Italian Florence Wooden Tray Gold Platter-44Cm

سینی چوبی دست ساز ایتالیایی با ورق طلای فرانسه در دو رنگ صورتی و سبز

این مدل تمام شده است

موجود شد اطلاع بده

سینی چوبی

وسایل چوبی به دلیل انتقال حس خوب به بیننده همیشه از اهمیت بالایی بر خوردار بوده، حال در نظر داشته باشید یک اثر هنری چوبی در منزل و دستان شما برای سرو چای و نوشیدنی قرار داشته باشد، مسلما این حس را تشدید خواهد کرد.

سینی چوبی فوق اولین بار در سال 14 میلادی در ایتالیا تولید شده و در سال 15 میلادی رواج پیدا کرد، این سینی کار دست هنرمندان ایتالیایی بوده که در آن زمان برای هدیه به مادرانی که تازه فرزندی به دنیا آورده بوده و فارغ شده بودند پیشکش می کردند که با گذر زمان این سینی چوبی با نمایش گذاشتن و به تصویر کشیدن طرح های مذهبی، اساطیری و ادبی جای خود را در هر منزل به ثبات رساند. 

اگر از منطقه فلورانس در ایتالیا دیدن کرده باشید، می بینید که این سینی های سنتی چوبی را به رسمیت شناخته اند و از طرفداران بسیاری برخوردار است و در رنگ های گوناگون برای هر سلیقه ای موجود می باشد که مجموعه ی نومان رنگ کرم، صورتی و سبز آنتیک این سینی های چوبی دست ساز ایتالیایی را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

طلاکوب

با دیدن این سینی دست ساز شما با نگاه اول مجذوب طلاکوب کاری شدن این سینی ایتالیایی می شوید که کنار طرح زیبای گل های با نشاط و خوش رنگ با ظرافت بسیار طلاکوب کاری شده است.

دکوری و پذیرایی

سینی دست ساز ایتالیایی فوق به دلیل قدمت اثر و هنر دست بودن و ظرافت می تواند به عنوان ظرفی دکوری در بوفه و همچنین استندی روی کنسول ، تاقچه و هر فضای دکوری دیگر قابل استفاده باشد، همچنین این ظرف زیبا برای جلوه بخشیدن به مهمانی های صمیمی و سرو، یک ظرف شکیل برای پذیرایی محسوب می شود. با داشتن سینی فلورانس ایتالیایی شما یک ظرف دست ساز ارزشمند چوبی برای دکوری و پذیرایی خواهید داشت.

ایتالیا
چوبی
2 سانتیمتر
صاف
گرد
طلاکوب
44 سانتیمتر

محصولات مشابه