آینه و کنسول پتینه ایتالیایی نومان 5

5,750,000 تومان

محصول جدید

آینه و کنسول با طراحی جذاب و پتینه طرح ایتالیایی برنزکوب شده ساخت مجموعه نومان

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

آینه و کنسول

از دیرباز آینه و کنسول یکی از محصولات پرطرفدار و حائز اهمیت برای هر مکانی محسوب می شود که امروزه با وجود تنوع در طرح و سبک آینه کنسول ها انتخاب این محصول کمی دشوار شده است.

مجموعه نومان با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف و طراحی خاص در کارگاه تخصصی که با هنر دست استادکار های مجموعه می باشد، توانسته این نیاز را برای شما عزیزان بر طرف سازد که آینه و کنسول پتینه ایتالیایی نومان یکی از آن محصول است که با طرح و سبک جذاب و به کار گیری بجا از برنز، خود را از دیگر کالاهای چوبی این مجموعه متمایز کرده است.

آینه ی این کار، سی ان سی ( CNC ) شده می باشد و قاب آینه نیز از رنگ سبز و گل های زیبا برخوردار است. آینه و کنسول پتینه به دلیل سایز، سبک و رنگ متفاوتی که دارد فضا را از آن خود کرده و نظر بیننده را در بدو ورود جلب می کند. این آینه و کنسول علاوه بر زیبایی که به محیط می بخشد، با دارا بودن کمد و کشو می تواند به عنوان وسیله کاربردی استفاده شود.

پتینه

هنر پتینه به کالا جلوه ای خاص و آنتیک می بخشد که این آینه و کنسول چوبی با پتینه کاری شده ی طرح ایتالیایی و رنگ سبز پتینه، از پرطرفدارترین کالای چوب مجموعه نومان محسوب می شود و به دلیل انتقال حس خوب و صمیمیت چوب به بیننده و زیبایی چشمگیر آن انتخاب مناسبی برای منازل گرم شما می باشد.

می توانید مقاله ی جذاب درباره ی چوب و تاثیرات آن در زندگی امروزه را در لینک زیر مطالعه کنید.

اثرات چوب در زندگی

نومان
ایران
ام دی اف روکش دار
92 سانتیمتر
ام دی اف روکش دار
چوب روسی
چوب روکش دار
1
1 عدد
4 عدد
24 سانتیمتر
1 کشو
98 سانتیمتر
47 سانتیمتر
سی ان سی شده
95 × 75 سانتیمتر
20%

محصولات مشابه