میز تلفن پتینه ایتالیایی زرشکی نومان

2,450,000 تومان

محصول جدید

میز تلفن چوبی یا به اصطلاح گل میز سبک پتینه ایتالیایی کلاسیک نقاشی کار دست 

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

میز تلفن

افراد در طراحی دکوراسیون منازل بیشترین توجه را اول به لوازم بزرگ و چشمگیر آن اختصاص می دهند در حالی که این لوازم کوچک و جزییات است که تکمیل کننده ی هر دکوراسیون می باشد بنابراین توجه به آیتم های کوچک اما پرکاربرد نیز امری ضروری است.

یکی از آن لوازم کوچک میز تلفن است که شاید امروزه به دلیل بی سیم شدن تلفن ها شما فکر کنید مثل سابق نیازی به میز تلفن نخواهید داشت، در حالی که این میز ها جدا از کاربردشان جهت قرارگیری تلفن، به عنوان گل میز هم شناخته شده و بسیار کاربردی محسوب می شوند.

میز تلفن فوق با دارا بودن کشو و طبقه علاوه بر جلوگیری از بی نظمی در کنار تلفن، می توان به عنوان یک استند برای قرار دادن مجسمه و گلدان نیز مورد استفاده قرار گیرد و گوشه ای از دکوراسیون شما عزیزان را جلوه ببخشد.

پتینه ایتالیایی

اگر شما از طرفداران و دنبال کنندگان مجموعه ی نومان باشید از کالاهای چوبی به سبک پتینه ایتالیایی به خوبی واقف هستید، اگر نه پیشنهاد می شود حتما به گروه پتینه ایتالیایی مراجعه نمایید تا از این هنر لذت ببرید و یک مجموعه زیبا و جذاب برای خود تهیه کنید.

مجموعه نومان

مجموعه نومان با در نظر گرفتن سبک های دکوراسیون کلاسیک و مدرن، در تلاش است انواع ظروف، لوازم منزل و کالاهای دیگر چوبی که تماما کار دست استاد های ماهر مجموعه است را برای سلیقه های متفاوت گرد هم بیاورد.

شما عزیزان می توانید با مطالعه ی مقاله ی زیر از داشتن کالای چوب در دکوراسیون خود بیشتر لذت ببرید.

اثرات چوب در زندگی

نومان
ایران
ام دی اف روکش دار
70 سانتیمتر
قرار دادن تلفن و دکوری
مربع
ام دی اف روکش دار
چوب روسی
4 عدد
15 سانتیمتر
1 طبقه
1 کشو ارتفاع : 16 سانتیمتر
38 سانتیمتر
38 سانتیمتر
20%
پتینه کاری و نقاشی کار دست

محصولات مشابه