میز تلفن پتینه ایتالیایی طوسی نومان 2

2,450,000 تومان

محصول جدید

میز تلفن زیبا با طرح گل های ظریف و پایه آهویی پتینه ایتالیایی طوسی

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

میز تلفن

میز تلفن ها یا به اصطلاح گل میزها یکی از لوازم کاربردی منازل و دیگر فضاها محسوب می گردند. میز تلفن ها امروزه علاوه بر کاربرد اولیه خود، که محل قرار گیری تلفن ها و دفتر یادداشت و دیگر اقلام مربوطه بوده به جایگاه و استندی جهت قرار دادن اقلام دکوری لوکسی چون مجسمه، گلدان، شمعدان و دیگر اقلام جذاب تبدیل شده است که این کاربرد آن را از نام اختصاصی میز تلفن به گل میز ارتقا داده است.

میز تلفن چوبی نومان

همان طور که می دانید میز های تلفن با جنس های گوناگونی در بازار موجود می باشند که از ماندگارترین آنها می توان به میز های تلفن چوبی اشاره کرد.

چوب به دلیل انتقال حس خوب به بیننده از مهمترین عناصر در ساخت و تزیین دکوراسیون های گوناگون محسوب می شود و  با توجه به علاقه و تقاضای مشتریان، مجموعه نومان سعی دارد با تولید انواع میزها از جمله میزهای تلفن چوبی در سبک های معرق، برنزکوب و سبک منحصر به فرد پتینه کاری و نقاشی نیاز شما عزیزان را بر طرف کند و زیبایی منازل شما را دوچندان نماید.

پتینه ایتالیایی

میز تلفن پتینه ایتالیایی فوق یک اثر هنری خاص تنها برای شخص شما است زیرا نقاشی های روی اثر تماما کار دست استادان ماهر مجموعه می باشد و هر اثر هنری با اثری دیگر متفاوت است. پتینه به سبک ایتالیایی یکی از جذاب ترین نوع در پتینه کاری ست که شما عزیزان این سبک را روی محصولات دیگر در قسمت کالاهای چوبی نومان می توانید مشاهده کنید و از تماشا و خرید آنها لذت ببرید.

نومان
ایران
ام دی اف روکش دار
ارتفاع کشو : 16 سانتیمتر
60 سانتیمتر
مربع
ام دی اف روکش دار
چوب روسی
4 عدد
45 سانتیمتر
1 کشو
38 سانتیمتر
38 سانتیمتر
20%
پتینه کاری و نقاشی کار دست

محصولات مشابه