لیست محصولات این تولید کننده لایف هایت LEIFHEIT

زندگی آسان و ذخیره زمان...

لایف هایت، تولید کننده لوازم خانگی ای که زندگی را راحت تر می کند.


Gunter Leifheit آلمانی و همسرش ایده ی زندگی راحت تر و ذخیره زمان بشتر تر قبل از سال 1959 که شرکت خود را تاسیس کنند داشتند. او می خواست با استفاده از محصولات لایف هایت زمان آزادد بیشتری را برای خود و خانواده ذخیره کند. هیچ چیز در این کپانی در 60 سال گذشته تغییر نکرده و این ایده هنوز یکی از هدف های این کمپانی است. از سال 1959 این شرکت در حال تولید محصولات نوآورانه ای است که زمان انجام کار های خانه را بسیار کم کرده و زندگی را برای همه راحت تر می کند، مشتریان این برند نیز از این ایده و هدف استققبال زیادی می کنند و در آلمان حداقل یکی از محصولات لایف هایت در هر منزلی وجود دارد.


شروع داستان لایف هایت با یک جارو دستی بوده:

در سال 1959 در آلمان جارو برقی وجود داشت و جارو دستی وسیله ی جدیدی محسوب نمی شد. اما برای لایف هایت مهم بود که وسیله ای کاربردی تولید کند که از بقیه محصولات موجود در بازار بهتر باشد. راه حل این ایده جارو دستی لایف هایت بود که امروزه نیز در دسترس و موجود است.


تنها بعد از 10 سال از تولید اولین جارو دستی، تولید لایف هایت به سالی 2 میلیون جارودستی رید و همین امر باعث شد تا او یکی از رهبران بازار اروپا شود. این محصول تاثیر به سزایی در تاریخچه شرکت لایف هایت داشته است.


طی 60 سال گذشته دامنه تولیدات این کمپانی گسترش داشته و دست به تولید سایر لوازم خانگی ای که برای آسان شدن زندگی کاربردی است زده است و وسایلی نظیر خشک کن لباس، بند رخت، بند رخت های دیواری، میز اتو، لوازم تمیز کننده پنجره، لوازم جانبی آشپزخانه، فلاسک، لوازم مربوط به برش دادن و ... را تولید کرده است.


<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف