لیست محصولات این تولید کننده ترمه حسینی یزد

ترمه حسینی یزد با 50 سال سابقه طراحی و دو دهه سابقه تولید ترمه

ترمه حسینی یزد در امر طراحی و نقشه کشی نزدیک به 50 سال سابقه کار دارد و حدود 20 سال است که به تولید ترمه می پردازد و یکی از بزرگترین و معروف ترین تولید کنندگان ترمه در ایران به شمار می رود.


این شرکت با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات مدرن و پشتکار بی وصف و تجربه کارمندان خود تنها طی 10 سال توانسته به بزرگترین مجموعه تولید کننده در ایران تبدیل شود و مرغوب ترین و با کیفیت ترین ترمه ها را در رنگ ها و طرح های متفاوت برای مردم خوش سلیقه و هنر دوست ایران تولید کند. در حال حاضر این شرکت بیش از 100 نمایندگی در شهر های ایران دارد.


محصولات ترمه اصولا به صورت پارچه یا پنل های آماده به بازار عرضه می شوند که شرکت ترمه حسینی با تولید ترمه های متنوع در طرح ها و رنگ های زیبا، توانسته محصولاتی طبق سلیقه همه افراد داشته باشد. پارچه ها و پنل های تولیدی ترمه حسینی یزد در سایز های متفاوت جهت استفاده های مختلف مانند رومیزی، روتختی، سجاده و جانماز، پرده، رومبلی و ... کاربرد دارد. همچنین از پارچه ترمه جهت تولید محصولات جانبی مانند کیف، کفش، جعبه جواهرات، شال، لباس، تابلو و ..... استفاده می شود. << این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف