لیست محصولات این تولید کننده پیکوک PEACOCK

کمپانی تخصصی تولید کننده فلاسک های عایق حرارت پیکوک ژاپن

پیکوک ژاپن


کمپانی فلاسک های پیکوک به عنوان تولید کننده حرفه ای قمقه های عایق حرارت در سال 1950 تاسیس شد.


امروزه کمپانی پیکوک به یکی از شرکت های اصلی تولید کننده فلاسک در ژاپن تبدیل شده است. این کمپانی طی تلاش های چندین ساله توانسته با تولید محصولات مرغوب با طراحی زیبا اعتماد مشتریان زیادی را در سراسر جهان جلب کند. شرکت پیکوک کار خود را با صادر کردن محصولاتش به کشور های جنوب شرقی آسیا، اروپا و آمریکا شروع کرد. سپس بعد از ثبت اختراع دستگاه آب گرم کن چرخشی در سال 1968 روند فروش داخلی آنها به سرعت افزایش پیدا کرد. در حال حاضر پیکوک یکی از برندهای قابل اعتماد در کشور ژاپن است.


شرکت پیکوک علاوه بر تولید فلاسک ها با استفاده از فناوری عایق محصولاتی نظیر ماگ ها استیل ضد زنگ، ظرف غذا، آب سردکن های استیل ضد زنگ و فلاسک های الکتریکی نیز تولید می کند تا کیفیت و راحتی زندگی مشتریان خود را افزایش دهد.


در مجموعه فلاسک های ضد زنگ پیکوک، در کنار مجموعه ماگ های معروف و محبوب، محصولات اسپورت و ورزشی برای نوشیدنی های سرد نیز تولید شده تا به تمام خواسته های مشتریان پاسخ داده شود. محصولات این برند جوایز ارزنده بسیاری برای دیزاین و طراحی محصولات از وزارت تجارت و صنعت بین المللی ژاپن دریافت کرده است.


با بیش از 60 سال سابقه و کسب تجربه، این کمپانی به تولید محصولات با کیفیت، خلاقانه، بروز و دوستدار طبیعت برای مشتریان پایبند است و به کار خود ادامه می دهد.<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  Peacock Handy pot 1L Country Flower GHC-100-FLC فلاسک پیکوک با ظرفیت 1 لیتری و بدنه ای سفید رنگ با طرحی از گل های ظریف و زیبا

  265,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف