لیست محصولات این تولید کننده ژوزف ژوزف Joseph Joseph

برند Joseph Joseph

شعار Joseph Joseph


"ما مشکلات روزمره را شناسایی می کنیم و آنها را از طریق طراحی هوشمندانه تیم خود حل کرده و با خلق محصولات متمایز و کاربردی در تلاشیم تا داشتن و استفاده از آنها برای شما عزیزان لذت بخش باشد." 


همه چیز با یک تخته خردکن شروع شد؛
برادران دوقلو، آنتونی و ریچارد ژوزف، در خانواده ای با سابقه طولانی در طراحی و ساخت بزرگ شدند. این دو برادر از همان سنین پایین، کار در کارگاه خانگی را آغاز کردند و محصولاتی با اشتیاق بسیار ساختند و در مراحل تحصیل از این آرزو و هدف جدا نشده و این مسیر طراحی و تولید را در دانشگاه پیش گرفتند. آنها پس از آموزش به عنوان طراحان محصولات جدید، شغل اولیه خود را شروع و ژوزف ژوزف انگلیسی را در سال 2003 تاسیس کردند.


از سال 2003 ، ژوزف ژوزف با تولید بیش از 1000 محصول و راه اندازی برند خود در بیش از 100 کشور در سراسر جهان، در این عرصه برنده ی جوایز متعددی شدند که این شامل 14 جایزه معتبر طراحی Red Dot Award و دو جایزه Queen's Enterprise است که توسط HRH The Princess Royal به آنها تقدیم شده است.


دفتر مرکزی در مرکز لندن دارای یک استودیوی طراحی مدرن با یک تیم داخلی بسیار ماهر است که نظارت بر توسعه محصولات را در اختیار دارد. یکی از نمادین ترین محصول آنها  Chop2Pot ™ ، اولین تخته تاشو در جهان است.


توانایی این دو برادر و تیم هوشمندشان باعث شده این برند Joseph Joseph با رنگ های جذاب و کاربرد های اساسی، آنها را به سمت تولید بیشتر لوازم خانه و آشپزخانه به حرکت درآورد. 


به گفته ی خود این شرکت مأموریت آنها ایجاد محصولات مطلوب است که زندگی روزمره را ارتقا ببخشد و به فلسفه خلق آنها در طراحی بی نظیر کالاهای خانه و آشپزخانه مفید باشد. 


<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است.  >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  Joseph Joseph Measuring Scoop - Red پیمانه اندازه گیری سیلیکونی مدرج با رنگ قرمز جذاب و گیرا مناسب برای برنج، انواع حبوبات،مایعات و سایر مواد غذایی

  50,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف