لیست محصولات این تولید کننده ترامونتینا Tramontina

برند ترامونتینا Tramontina

شرکت ترامونتینا  Tramontina 


شرکت ترامونتینا که سال 1911 در برزیل در ایالت ریو گراند دو سول تاسیس شد با این هدف که تولیدات خود را برای راحتی مصرف کنندگان در زندگی روزمره و ایجاد ارزش و رضایت به مشتریان و همچنین کارمندان این شرکت پا بر عرصه ی تولید نهاد.


برند Tramontina دارای یک فروشگاه مفهومی است که برای پاسخگویی به نیازهای مشتری های خاص که به دنبال سبک و زیبایی می باشند سعی داشته تا همیشه کارهای زیبا و کاربردی را در اختیار همراهانش قرار دهد، فضایی منحصر به فرد که در آن هزاران محصول با کیفیت بالا طراحی و تولید می شود.


آنچه که همیشه این برند جذاب را منحصر به فرد می کرد و واقعاً ترامونتینا را تعریف می کرد، تلاش مستمر آن برای بهبود زندگی افراد بوده است. این تلاشی است که منجر به بیش از 18،000 مورد محصول عرضه شده است که شامل لوازم  آشپزخانه، باغبانی، ابزارآلات کوچک و صدها نوع محصولات دیگر که دارای ویژگی های متمایز از محصولات مشابه هستند.


همانطور که گفتیم شهرت این برند مبنی بر نوآوری، طراحی، فناوری و به کارگیری از انسان های خلاق در انجام این روند است. ارزش گذاشتن به مصرف کننده ها در کشورها و فرهنگ های مختلف، یکی از اساسی ترین اهدف محسوب می شود.


ترامونتینا با گرد هم آوری  10 مجموعه ی تولیدی در برزیل و بیش از 7000 پرسنل که به صورت مستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت در تولید لوازم خانه و آشپزخانه محسوب می شود؛ همچنین دفاتر توزیع ترامونتینا در 16 کشور جهان محصولات این شرکت را در بیش از 120 کشور عرضه می کنند.


<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است.  >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف