لیست محصولات این تولید کننده چینی پردیس کاشان Pardis Kashan Pocelain

چینی پردیس کاشان

پردیس کاشان


شرکت چینی پردیس کاشان با بیش از 30سال فعالیت در عرصه ی تولید و توزیع انواع ظروف چینی چه خانگی و چه هتل و رستوران های برتر توانتسته با به کار گیری از تکنولوژ روز دنیا و استفاده از ماشین آلات های پیشرفته در این عرصه موفق روبه جلو حرکت کند.


چینی کاشان با ارتقاع دادن به دانش فنی خود تواسته از استانداردهای جهانی پیروی کند و در این بازار پا به پای محصولات خارجی در رقابت قرار گیرد. باید در نظر داشت که این برند از لحاظ کیفیت و تنوع هیچ چیزی از محصولات مشابه خود نداشنه و در مواردی بسیار موفق عمل نموده است.


طراحی خلاقانه ی این مجموعه با بکار گیری دانش فنی باعث شده که تنوع این ظروف چینی بسیار  شود و مورد تایید تمام خانواده ها و مدیران هتل ها و مراکز عمومی سرو غذا قرار گیرد و نیاز داخلی کشور را رفع و به صادرات در بازارهای بین المللی بپردازد.


انتخاب ظروف سرو غذا همیشه از ارکان مهم بوده که در لحظه اول زیبایی و جلوه آن حایز اهمیت است و در مرحله ی بعد دوام و کیفیت آن است که باید مورد تایید قرار گیرد.


محصولات چینی پردیس کاشان به راحتی نیازتان در خصوص انواع ظروف سرو در آشپزخانه برطرف کرده است و این برند هیچ یک از طرفداران خود را در خرید سرویس غذا خوری نا امید نخواهد کرد.مدل امپراطور، کایزر، ونوس و پاریس از پرطرفدار ترین ظروف می باشد.


امپراطور حاوی مدل های مدیا، مهرگان، شکیلا، ارکیده و لمونژ است که هر یک از زیبایی خاصی برخوردارند و بسیار شکیل می باشند و دید هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند و از لحاظ کیفیت درجه یک بوده که از عالی ترین کیفیت چینی برخوردارند.


شرکت همیشه سعی در تامین این محصولات داشته است. معمولا این برند به کشورهای آسیایی مانند آذربایجان، قزاقستان، ارمنستان، افغانستان و عراق صادر می گردد.<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است.  >>


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف