لیست محصولات این تولید کننده آلپ ALP

کریستال 24 درصد سرب آلپ لهستان

کریستال لهستانی یکی از معروفترین کریستال ها در جهان است و قرنهاست مورد پسند اروپایی ها بوده. در زمان هایی که فقط عده خاصی از اشراف می توانستند از کریستال استفاده کنند و به صورت گستره در دسترس همه نبود، افرادی مثل سزارها و امپراطور ها کریستال لهستان را به عنوان بهترین گزینه موجود برگزیدند و از محصولات آن استفاده می کردند. در حال حاضر نیز می توان آثار مدرن کریستال لهستان و ظروف کریستالی را در سفارتخانه ها و وزارتخانه های سراسر جهان مشاهده کرد.


محصولات کریستال لهستان از جمله محصولات برند آلپ از ارزش زیادی برخوردارند و با گذشت زمان بر ارزش آنها افزوده می شود و در دراز مدت یک میراث خانوادگی محسوب می شوند. همچنین این محصولات هدیه ای ارزشمند و ارزنده برای افراد هستند.


کمپانی های کریستال لهستان سابقه ای طولانی مدت در ساخت محصولات با کیفیت دارند. همانطور که می دانید، یکی از سخت ترین کریستال هابرای ساخت، محصولات شفاف و فرم داده شده با دست هستند که هنرمندان لهستانی در ساخت و تولید محصولات و ظروف مرغوب نسبت به سایر سازندگان کریستال برتری دارند و در ایجاد تراش روی کریستال و تزئین آنها هم رده ی دیگر برند های معروف جهان هستند.<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت های مرتبط نوشته شده است >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف