لیست محصولات این تولید کننده چینی زرین ایران Zarin Iran Pocelain

چینی زرین ایران تولید کننده مرغوبترین ظروف چینی...

چینی زرین


شرکت چینی زرین با بیش از 130 سال تجربه در صنعت چینی و سرامیک و با به کار گیری جدید ترین دستگاه ها و و تکنیک های تولید ظروف چینی توانسته یکی از مدرن ترین کارخانه های تولیدی چینی در جهان و معتبر ترین تولید کننده در خاورمیانه باشد و محصولات تولیدی خود را به بیشتر از 20 کشور از جمله کشورهای اروپایی صادر کند.


این شرکت تولید کننده انواع ظروف هتلی و رستورانی است و به دلیل کیفیت و تنوع بالا، عمده رستوران های کشور از این ظروف استفاده می کنند. همچنین ظروف چینی خانگی این برند با تنوع طرح و رنگ و شکل بسیار زیادی که دارد یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها برای خانم های ایرانی و جهزیه نو عروس ها است.


تکنیک دکور داخل لعابی


محصولات تولیدی چینی زرین با استفاده از به روز ترین تکنولوژی برای تزئین ظروف به نام تکنیک دکور داخل لعابی ( IGD ) ثبات رنگ محصولات و امکان شستشو آن ها در ماشین ظرفشویی را تضمین می کند. این روش باعث می شود تا ظروف در اثر شستشوی مکرر رنگ اولیه خود را از دست ندهند و لایه محافظ آن ها از بین نرود و به این ترتیب غذا به صورت مستقیم با نقاشی های ظرف برخورد ندارد و می توان با خیال راحت برای سرو غذاهای داغ از آن استفاده کرد، به همین دلیل چینی زرین یکی از بهداشتی ترین ظروف چینی محسوب می شود.


هدف اصلی چینی زرین تولید با کیفیت ترین و مرغوبترین ظروف پذیرایی در طرح ها و رنگ های متفاوت است تا سلیقه همه زیبا پسندان را تامین کرده و زینت بخش مهمانی های ایرانی ها باشد.<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف