لیست محصولات این تولید کننده اگرمن EGERMANN

همه فعالیت های اگرمن برمیگردد به مهمترین چیز، که آن خواسته مشتریان است...

کمپانی اگرمن: "همه فعالیت های اگرمن برمیگردد به مهمترین چیز، که آن خواسته مشتریان است. بر اساس خواسته های مشتریان محصولاتمان را با بهترین جزئیات می سازیم."


قدمت کمپانی اگرمن به اوایل دهه 1800 بازمی گردد. این کمپانی به صورت تخصصی روی شیشه های تزئین شده با دست کار می کند که هر کدام از این محصولات هنری هدفمند و اصیل را به نمایش می گذارد.


اولین ادعای اصلی کمپانی اگرمن که باعث شهرت آن شد، ابتکاری بود که در سال 1832 به نام "رنگ آمیزی قرمز" ارائه داد، روشی که در آن رنگ قرمز یاقوت کبود بر روی سطح هر قطعه با سبک های نامتناسب و ناهمگون باروک با استفاده از تراش و حکاکی تزئین می شد. اگرمن برترین تولید کننده تکنیک "رنگ آمیزی قرمز" در جهان است.


محصولات این برند بسیار ارزشمند، دکوری و هنرمندانه هستند. کمپانی اگرمن برای به نمایش گذاشتن چگونگی تولید شیشه های تزئین شده با دست تورهای کارخانه ای هم برگزار می کند.


این کمپانی در شهر زیبای novy bor در بوهمیای شمالی در جمهوری چک واقع شده است. نام کمپانی برگرفته از اسم معروفترین تکنسین شیشه و نقاش، فردریک اگرمن است که در سال 1777 در بوهمیا شمالی به دنیا آمده. او نقاشی را به عنوان یک کارآموز در میسن آلمان که در آن زمان مرکز چینی بود فراگرفته. او فرآیند های مختلف ساخت و نقاشی روی چینی را یاد گرفت و پس از بازگشت به novy bor تمام تمرکز خود را روی نقاشی برروی شیشه گذاشت و زمان خود را صرف آزمایش تکنیک های جدید تزئین ظروف کرد.


تا به امروز تمام محصولات شیشه ای اگرمن با تکنیک های سنتی بوهمیان فردریک اگرمن ساخته می شود.<< این مطالب با برداشت آزاد از سایت برند مرجع نوشته شده است >>

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف