لیست محصولات این تولید کننده نومان NOMAN

نومان, خانه نو ...

عطر چوب حس ناب زندگی


یک نجار را تصور کنید. دوست داشتنی به نظر نمی رسد؟ همه ی این ها را از عطر خوشِ چوب دارد. چوب به زندگی عطر خوشبختی می بخشد.


کودکان زیادی عاشق خلبانی ، پزشکی و مهندسی هستند ؛ ولی کودک خالق نومان عاشق نجاری است و این علاقه همچون هر عشقی دردسرهای خود را به همراه دارد. شیطنت و بازیگوشی اگر در مسیر صحیح قرار گیرد ، در کنار استعداد شگفتی آفرین می شود. کودک نومان با انرژی بی حد و مرز رویاهایی را در سر می پروراند که چون از دیدگاه همگان دست نیافتنی است با تمسخر همراه می شود ولی قدرت درون این کودک بازی گوش سر سازگاری با نمی شود ها ندارد. در ذاتش نمی شود تعریفی نداشته و همین امر جرقه ی تشکیل خانواده نومان گردیده است.


همگام با بوی خوش بهار در بدرقه ی زمستان ، میان هیاهوی آخرین چهارشنبه ی سال 91 ، کودکی رنگ باخته و تصمیمات ، جدی و جدی تر گردید و حال و هوای آقای نجار همگام با فصل رنگ عوض کرد و گامی بلند برای آرزویی که دور از انتظار بود برداشت. حرکت به سمت دنیای چوب در زمان کنونی امکان پذیر نبود ولی آقای نجار راهی مسیری پر چالش شد که نیروی درونش را ارضا کند.


شرایط خانوادگی محدودیت هایی را به همراه دارد. انتظاراتی که دایره ی انتخاب ها را کوچک تر کرده و دیدگاهی عمومی و همسو با علایق جامعه را دنبال می کند.


نزدیک ترین راه برای منحرف نشدن از خط هدف ، انتخاب رشته ی معماری بوده و تحصیل در این مسیر به صورت آکادمیک اعتباری برای شروعی قدرتمند به همراه دارد. از این رو آقای نجار به دانشکده ی معماری می رود تا افکار خلاقش را در مسیر علایقش پرورش دهد.


بخش جالب و جذاب رشته ی معماری که بر پیکره ی افکار رها چنگ می انداخت ، طراحی دکور بود که بی ارتباط به فضای چوب نیست. صفحه به صفحه ی مسیر تحصیل آمیخته با عطر خوش چوب بوده و این علاقه ی ژرف ، مطالعات در این زمینه را افزایش می دهد.


افتتاح فروشگاهی با نام "ایده آل" در قلب تپنده ی شمالی ترین نقطه ی ایران سرآغاز مسیری طولانی است که هدفی بزرگ را دنبال می کند.


با ترویج سبک مدرن ، دیدگاه ها به این سمت سوق پیدا می کند و عموم مردم طرفدار چنین سبکی هستند ولی در کنار دیدگاه تجاری، این عشق و علاقه است که نقش پر رنگی را در کار ایفا می کند و آقای نجار از اهدافش پا پس نمی کشد.


با ورود به کالای کلاسیک لوکس ، قلمرو خود را با مخاطبین خاص پایه گزاری می کند و در جهت ترویج سبک کلاسیک و تامین کالایی که تهیه آن دشوار شده ،گامی ارزشمند بر می دارد.


در آغاز استقبال کمتری از این سبک می شود . ولی عشق ، مخاطبانی وفادار به همراه دارد که خط فکری همگونی با آقای نجار را دنبال می کنند.


کمبود و یا عدم حضور چوب ، بخشی از ذهن وی را درگیر نموده تا جایی که پیشنهادی وسوسه انگیز مطرح می شود. عطر خوشِ چوب با ویترین و آینه و کنسول به ایده آل راه پیدا کرده و مخاطبان پرشوری را جذب می نماید. از این رو انگیزه برای حرکت در چنین مسیری چند برابر می شود.


پس از مدتی فعالیت با گسترش تقاضا ، تامین کالای چوبی با چالش مواجه می شود. با پیشینه ای که از علاقه ی نجار جوان به چوب سراغ داریم ایجاد فضایی برای تولید با همه ی چالش ها در اقتصاد کنونی دور از انتظار نیست. از این رو نجار جوان فضایی برای تولید کالای چوبی فراهم می آورد که رویکردهای مثبتی به همراه دارد و مهمترین آن کارآفرینی برای خانواده ای عاشق با نام تجاری "نومان" است.


حال فضایی جدید برای پیاده سازی افکاری پر هیاهو با نام نومان و در جایگاهی گسترده تر پا می گیرد و تولید آغاز می گردد. آقای نجار جانی تازه گرفته و به افکارش لبخند می زند.


حال زمان آن رسیده که نومان با تولیدی از دلِ شهری سبز مهمان خانه های مردم گردد  و حس خوبِ چوب را با یکایک طرفداران سبک کلاسیک سهیم شود.


آقای نجار که در معماری مطالعات گسترده ای در خصوص طراحی دکور و آشنایی با متد های روز جهان دارد به دنبال فضایی برای خلاقیت در کار چوب است. درکی زیبا از دنیای نامحدود رنگ ، ذهن جستجوگرش را درگیر می کند.


از رنگ چه می دانیم ؟ سازنده ترین عنصر چشم نواز هستی . همه ی ما هر روزه با رنگ های فراوانی سرکار داریم و زیبا ترین کار در دنیا تغذیه ی ذهن آدم هاست.


این مسئولیت بزرگی است که چه رنگی را به زندگی مردم می آوریم و این خلاقیت در کنار تفکرات تجاری منجر به ایجاد فضایی برای تولید و رنگ کاری می گردد و کارگاهی با مساحت 200 متر آماده ی پذیرایی از اعضای خانواده نومان می شود.


برای مدیریت مجموعه ای که با سرعت گسترش یافته است ، آقای نجار نیز خود را در مسیر نوین ترین روش رنگ کاری همسو با دکور کلاسیک همراه نموده و سوار بر موج علایق ، با لبخندی همیشگی مسیر پیشرفت را در پیش می گیرد.


پیچیدگی کارها به گونه ای است که مدیریت دشوارتر شده و حضور یک نفر دیگر در خانواده ی نومان برای سرعت بخشیدن به اهداف خانواده به وضوح حس می شود. دایره ی علایق مشترک ، همسر آقای نجار را در امور جاری داخل می سازد و اعتمادی دوگانه حاصل از عشق ، شوق کارهای نومان را دو چندان می نماید. 


آقای نجار با ورود نیرویی جوان به خانواده ی نومان پس از تقسیم کارها به دو بخش عمده ، روی کنترل کیفیت کالای تولیدی و تحقیق و توسعه تمرکز بیشتری نموده و پس از گذراندن دوره ی تخصصی رنگ کاری پتینه ایتالیایی مسیر خلاقانه ای در تولیدات پیش گرفته است که با توجه به خاص جلوه نمودن آینه و کنسول و سایر اقلام تولیدی به سبک پتینه ایتالیایی در مسیر علایقش به دکوراسیون کلاسیک در حرکت است.


حال با گسترش تولید ، نیاز به فضای نمایشی بزرگ تر ، با شدت بیشتری حس می شد.تامین نیروی کار ، آموزش و مدیریت در همه ی موارد بدون تجربه ی قبلی کار آسانی نیست. ریسک بالا بارزه ی شاخص آقای نجار بوده و این همیشه با لبخندی خاص در چهره اش نمودار می شود.


با عشق به تولید می پردازد و خلاقانه ، رنگ را به دکور کلاسیک خانه هایتان می فرستد.


خانواده ی نومان علاوه بر محاسبات اقتصادی دقیق ، مبلغی را صرف تحقیق و توسعه نموده و در نتیجه نیازهای بیشتری حس می شود.


فضای نمایشی آرام که حاصل روحیات قدرتمند آقای نجار است برای کالای چوبی تهیه می گردد تا ارائه ای به سبک نوین مخاطبان کلاسیک را در محیطی چشم نواز همراهی کند. از این رو فضای تجاری مطلوب با ردی از علایقی همیشگی ،بخشی از توقعات این مدیر جوان را برآورده می سازد.


با توجه به توان بالای تولید و آموزش صحیح ، مسیر پیشرفت نومانی ها با سرعت بیشتری طی می گردد و تقاضا ها با توجه به سلایق همسان طرفداران کالای کلاسیک از اقصی نقاط ایران ، نجار جوان را به فکر افتتاح فروشگاه اینترنتی نومان انداخته تا با روش مناسب تری به راحت ترین شکل ممکن مهمان خانه هایتان شویم.


ساختارهای پیچیده ای برای تاسیس فاز نهایی فروش مجازی در حال سیاست گزاری و اجرا می باشد. این امر به دلیل تغییر ساختار غیر قابل پیش بینی فضای برنامه نویسی و پیشرفت علم IT در جهان می باشد.


هدف اصلی تیم فروش اینترنتی نومان تولید محتوای سالم ،اطلاعات کالای موجود و معرفی دقیق کالای تولیدی می باشد و از بخش های توسعه ای در قالب خبرنامه و شبکه های اجتماعی برای آگاه سازی همراهان نومانی بهره می گیرد. پایه اصلی احداث این فاز از فعالیت ، اطلاعات دقیق ، کارشناسی و مشاوره تخصصی می باشد تا علاقه مندان بتوانند خرید موفق تری داشته باشند.


اکنون معمار خانواده ی نومان در مسیر هدف خود قرار گرفته است تا در فضایی بدون محدودیت مکانی در هر زمانی تامین کننده نیاز نگاه گرمتان شود.


نومان نوین با تکیه بر سبک کلاسیک وارد عرصه ی جدیدی از حرفه ی فروش گردید تا برای اولین بار در ایران، یک فروشگاه اینترنتی محدودیت ها و مرزها را در هم شکسته تا با تلفیق رنگ به سبکی خاص، حس خوب چوب را میهمان خانه هایتان کند.


نجار جوان و خوش فکر خانواده ی نومان افکار پر شورش را بر پیکره ی چوب تراشیده تا با ترکیب عشق و علم با تکیه بر تولیدی شایسته ی نام ایران و ایرانی در این راستا نیز ورودی با قدرت داشته و بار دیگر شاهد لبخندی هستیم که پشت آن دنیایی از ناگفته ها نهفته که در عمل با ارکان شخصی سازی طیف مخاطبین را گسترش دهد.


مسیر هدف خانواده به صورت کلی شامل مشاوره تخصصی خرید و تامین کالای خاص به نام "نومان" بوده و رویای معرفی برند نومان به جهان از مسیر صادرات را در سر می پروراند.


حال با شناختی که از آقای نجار داریم دست یابی به این مهم دور از دسترس نبوده و به زودی در مسیر صادرات نیز حس گرم هنر ایرانی را به جهان معرفی خواهیم کرد.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف