روش شستشوی ظروف کریستالی

روش شستشوی ظروف کریستالی

چگونه ظروف کریستال را برق بیاندازیم؟

درخشندگی ظروف کریستال  با توجه به کاربرد آن در پذیرایی یکی از دغدغه های طرفداران این دست از محصولات به حساب می آید. راه های فراوانی در خصوص درخشش این کالا در منابع مختلف عنوان شده است ، که با توجه به نوع کریستال و جزئیات آن تغییر پذیر است و انتخاب روشی صحیح برای ایجاد این درخشش از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، زیرا در کنار زیبایی چشم نواز کریستال ها حساسیت آنها بسیار بالا بوده و نیازمند اطلاعاتی جامع در این خصوص است.

از این رو تیم تحقیقاتی نومان با بررسی روش های مختلف و آزمون و خطا ، راه کار های بهینه ای را برای شستشو در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

دقت داشته باشید، انتخاب راهکار صحیح نیازمند مطالعه ی کامل مطلب زیر می باشد. با توجه به ظرافت و حساسیت ظروف کریستال شستشوی دستی و عدم استفاده از ماشین ظرفشویی در مراجع معتبر تاکید فراوانی شده و تیم نومان در تحقیقات خود نیز بر این مهم دست یافته است.

تاکید برای شستشوی دستی در ظروف طلاکوب بسیار بیشتر بوده و در صورت عدم توجه به این مطلب سلامت ظروف به مخاطره می افتد. بزرگترین آسیب در این دست از شستشوها مربوط به استفاده از سیم ظرفشویی یا اسکاچ و مواد شوینده قوی می باشد که به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

در شرایطی که زمان کافی برای شستشوی دستی ظروف کریستال وجود ندارد و ناچار به استفاده از ماشین ظرفشویی هستید، رعایت نکات زیر توصیه می گردد :

  •  شستشوی ظروف طلاکوب کریستال در ماشین توصیه نمی گردد.
  • دمای آب مصرفی برای شستشو زیر 55 درجه سانتی گراد می باشد.
  • فواصل چینش ظروف کریستال در ماشین ظرفشویی برای جلوگیری از شکستگی و لب پر شدن حفظ گردد.
  • پس از شستشو ، ظروف با پارچه های نرم بدون پرز خشک شده تا از ایجاد لکه ی آب و خط و خش جلوگیری گردد.
  • در تنظیمات ماشین ظرفشویی از حالت شستشوی ملایم استفاده گردد.

در آخر برای دیدن ویدیو شستشوی ظروف کریستالی روی دکمه زیر، "مشاهده ویدیو در آپارات نومان" کلیک کنید :

مشاهده ویدیو در آپارات نومان

برای مشاهده، بررسی و خرید آنلاین ظروف کریستالی از سایت نومان روی دکمه زیر کلیک نمایید :


صفحه محصولات سرو و پذیرایی در سایت نومان

نظرات بازدیدکنندگان