لوستر کریستال، انتخابی باشکوه برای خانه های کلاسیک و مدرن

لوستر کریستال، انتخابی باشکوه برای خانه های کلاسیک و مدرن

لوستر کریستال، انتخابی باشکوه برای خانه های کلاسیک و مدرن

نورپردازی در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی دارد، برای مثال اگر در دکوری بسیار شیک، نورپردازی مناسبی صورت نگیرد، لوازم لوکس دکوری موجود در فضا آنطور که شایسته است، جلوه نداشته و خودنمایی نخواهند کرد.

لوسترها یکی از بهترین لوازم برای نورپردازی هستند که تقریبا در همه جای منزل از جمله پذیرایی، اتاق خواب، راهرو، آشپزخانه و ... می توانیم از آنها استفاده کنیم. لوسترها علاوه بر تامین روشنایی منزل به عنوان بخشی از لوازم زینت بخش در محیط نیز به شمار می روند که در صورت انتخاب درست نوع و سبک آن، باعث می شوند فضا بسیار گیرا و لوکس شود و زیبایی دکوراسیون منزل را دو برابر می کنند.

لوستر

لوستر کریستال

لوسترهای کریستالی از دیرباز تاکنون یکی از وسایلی بوده که همیشه مورد توجه اشراف و ثروتمندان قرار داشته است. همانطور که پیداست بخش اصلی تشکیل دهنده این لوسترها کریستال می باشد و معمولا با آلیاژهایی چون برنج یا برنز آبکاری می شوند و زیبایی بیشتری پیدا می کنند. سرب موجود در کریستال ها ضریب شکست نور را افزایش داده و درخشندگی آنها را دو چندان می کند و این موضوع باعث می گردد زمانی که نور به صورت مستقیم به کریستال تابیده شود طیف رنگی زیبا و خیره کننده ای مانند رنگین کمان از خود ساطع کند، به همین دلیل در ساخت محصولات نور و روشنایی و چلچراغ ها از کریستال ها استفاده زیادی می شود و این به علت همان ویژگی منحصر به فرد لوسترهای کریستالی یعنی قدرت پخش و بازتاب نور بی نظیر در فضا می باشد.

لوستر 2

چه لوستری برای چه فضایی مناسب است؟

سبک چیدمان، دکوراسیون و ابعاد فضا در انتخاب لوستر اهمیت بسیار زیادی دارد.

در دکوراسیون های کلاسیک  و سلطنتی و فضاهایی با سقف بلند مثل پذیرایی، راهرو و روی میز غذاخوری بهتر است از لوستر های پرشاخه و پرکار با آویز های کریستالی در رنگ های متنوع و خاص استفاده کنید که حس سلطنتی و لوکس محیط را دو چندان کند.

و اما در فضاهایی کوچک با سقف کوتاه بهتر است از لوستر های سقفی مدرن کریستالی استفاده کنید برای مثال در اتاق خوابی با متراژ کم وجود لوستری سقفی بسیار دلنشین تر از لوستری بزرگ و درختی است که فضای اتاق را کوچکتر نمایش دهد.

لوستر 3

مجموعه  نومان سعی دارد با تنوع بالایی از محصولات زیبا انتخاب را برای شما خوش سلیقه ها آسان تر کند، برای خرید آنلاین لوسترهای خاص کریستالی می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

لوستر های نومان

نظرات بازدیدکنندگان