نقش تابلو در دکوراسیون

نقش تابلو در دکوراسیون

نقش تابلو در دکوراسیون 

سطح دیوارها یکی از تاثیرگذار ترین بخش ها در هر فضایی به شمار می روند که هر فرد در بدو ورود به آنها بیشترین توجه را دارد. حال تصور کنید این دیوارها با رنگی خاص یا یک کاغذ دیواری جذاب تزئین شده باشند، مسلما نظر بیشتری را به خود جلب خواهند کرد. یکی از راه های تزئین و جلوه بخشیدن دیوارها و محیط مورد نظر، نصب تابلو در سایز و سبک های متناسب با فضا می باشد.

مجموعه نومان برای راحتی شما عزیزان مطالبی را گرد هم آورده است تا بتوانید با آگاهی بیشتر و رعایت نکاتی جزئی اما ارزشمند، انتخاب هوشمندانه تری در خرید و استفاده از  تابلو ها داشته باشید.

تابلو های نقاشی کار دست

اگر به دنبال تابلویی تک و ارزشمند هستید می توانید از آثار هنرمندانی که با عشق تابلوهای خود را کشیده اند استفاده کنید، زیرا هیچ گاه دو نقاشی کار دست عینا شبیه به هم نمی شوند و اثری که شما آن را خریداری کرده اید منحصرا برای شماست.

انتخاب تابلوهای متناسب با دکوراسیون

حتما توجه داشته باشید که تابلو و قاب آن باید متناسب با دکور منزل و محیط کار و مبلمانتان باشد. استفاده از تابلویی با طرح های کلاسیک و قاب های کار شده و طلاکوب در دکوراسیون کلاسیک ، جلوه فضا را دو چندان می کند و این در حالی است که استفاده از تابلویی مدرن در آن فضا جلوه مابقی لوازم دکور را نیز از بین می برد.

حس و حال محیطی

شما می توانید با استفاده از تابلو ها حس و حال موجود در فضا را به راحتی به اشخاصی که در محیط قرار می گیرند انتقال دهید. استفاده از تابلوهایی گرم و صمیمی در فضاهای خودمانی و تابلو هایی با رنگ های ملایم برای محیط تاثیر مثبت زیادی در ایجاد حس خوب برای اشخاص ایجاد می کند.

برای مثال شما می توانید با نصب تابلویی آرامش بخش از منظره ای زیبا در طبیعت یا ساحل بی کران، آرامش و امنیت ویژه ای را به فضای محیط اطراف خود منتقل کنید یا با انتخاب تابلویی با طرح های ظریف و پر از نقش و نگار فرانسوی و ایتالیایی، شکوه و حس سلطنتی خاصی را در دکوراسیون کلاسیک فضای پیرامون ایجاد کنید.

تابلو در اتاق نشیمن و پذیرایی

از بهترین موقعیت هایی که جهت قرار دادن تابلوها در اتاق نشیمن کاربرد دارد و پیشنهاد می شود، بر روی کنسول های  چوبی کلاسیک سلطنتی، در نزدیکی مبلمان پذیرایی و فضای خالی دیوار مربوطه و همچنین در فضای راهرو ها می باشد.

در اتاق خواب نیز، سطح دیوار رو بروی تخت مکانی ایده آل جهت نصب تابلوی مورد علاقه تان می باشد.

در همه حال این نکته ظریف را در نظر داشته باشید که اندازه تابلوی انتخابی شما با فضای خالی دیوار انتخابی تان و همچنین ارتفاع سقف هماهنگی و سازگاری لازم را داشته باشد.

با ما همراه باشید زیرا به زودی برایتان در بلاگی مجزا به بررسی جزئیاتی بیشتر در مورد سایز مناسب تابلوها خواهیم پرداخت.

نورپردازی

برای به نمایش گذاشتن هرچه بهتر این آثار هنری باید نورپردازی مناسب انجام شود و بهتر است تابلو را در جایی نصب کنید که منابع نور به تابلو تابیده شوند.

در نظر داشته باشید اگر در تابلوی شما از نور خورشید یا یک منبع نوری در تصویر استفاده شده، بهتر است نور موضعی از همان زاویه به تابلوی شما بتابد تا جلوه ی نقش و نگار تابلو را دو چندان کند.

 برای مشاهده و خرید انواع تابلو های رنگ روغن روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع تابلو

نظرات بازدیدکنندگان