چگونه اتاق خوابمان را زیبا و متفاوت کنیم؟ بخش دوم

چگونه اتاق خوابمان را زیبا و متفاوت کنیم؟ بخش دوم

چگونه اتاق خوابمان را زیبا و متفاوت کنیم؟ بخش دوم

در مقاله ی پیشین و بخش اول مبحث دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب، قسمتی از بهترین ایده ها و دستورالعمل ها را برای داشتن اتاق خوابی زیبا و آرامش بخش با هم مرور کردیم. در این مقاله به بخش دیگری از ایده های جذاب و کاربردی می پردازیم.

برای مطالعه مقاله پیشین و قسمت اول مبحث دکوراسیون اتاق خواب می توانید اینجا کلیک کنید.

فرش زیر پا !

گرما و زیبایی اتاق با فرشی که انتخاب می کنید تکمیل می شود. بعضی اوقات ما ترکیب رنگ باقی وسایل را با فرش ها هماهنگ می کنیم و خیلی وقت ها فرش ها را بر اساس رنگ بندی سایر وسایل انتخاب می کنیم. در هر صورت زیبایی در هماهنگی و همنشینی وسایل مختلف نمود بیشتری می یابد.

طیف های مختلفی از یک رنگ

می توانید در بخش بیشتری از اتاقتان از رنگ مورد علاقه ی خود استفاده کنید و برای ایجاد تفاوت در آن از بافت ها و تنالیته های مختلف استفاده کنید که باعث ایجاد حس راحتی و گرما در آن می شود.

بازی رنگ و نور

تلطیف فضا با آویزان کردن پرده ای نازک اطراف تخت و قرار دادن شمع های زیبا در گوشه و کنار اتاق، محیطی آرامش بخش را برایتان ایجاد می کند.

استفاده از طرح های چاپی

طرح های چاپی برای موارد مختلفی مناسب می باشند و جلوه زیبایی می آفرینند. برای مثال روی پرده، رو تختی، کوسن ها و آباژور.

نتیجه گیری

این ها فقط نمونه ای از ایده ها و پیشنهاداتی بود که شما می توانید برای جلوه بخشیدن به اتاق خوابتان از آنها استفاده کنید اما قطعا ایده ها و پیشنهادات فراوان دیگری هم وجود دارد. مهمترین چیز سلیقه ی شماست. شما باید با توجه به شرایط و سلیقه ی خودتان و با کمک گرفتن از این ایده ها و پیشنهادات، فضای شخصی خودتان را به وجود بیاورید.
پیشنهاد و ایده ی شما چیست؟ از تجربیات خودتان در چیدمان اتاق خوابتان برایمان بگویید.

نظرات بازدیدکنندگان